گروه تخصصی آب زیر زمینی انجمن علوم و مهندسی منابع آب ایران در ۱۷ مهرماه سال ۱۴۰۰، به منظور گسترش و پیشبرد و ارتقاء علم و توسعه كمی و كيفی نیروهای متخصص و بهبود بخشیدن به امور آموزشی و پژوهشی در زمینه‌های مربوط، انجمن علوم و مهندسی منابع آب تشكيل گرديده است.
​​​​​​​انجمن، بنيادی غيرانتفاعی است و در زمینه‌های علمی و پژوهشی و فنی فعالیت می‌كند و دارای شخصیت حقوقی است.

​گروه تخصصی آب زیرزمینی

​اعضای هیأت رئیسه

مهندس عبدالله
فاضلی فارسانی

دکتر مهدی
ضرغامی

دکتر محسن
عمادی تفتی

دکتر حامد
کتابچی

دکتر داود
​​​​​​​محمودزاده

به ترتیب حروف الفبا

 فراخوان انتشار
ویژه‌نامه تخصصی آب زیرزمینی
(نیمه اول سال ۱۴۰۲)

مجله تحقیقات منابع آب ایران با همکاری گروه تخصصی آب زیرزمینی انجمن علوم و مهندسی منابع آب ایران در نظر دارد ویژه‌نامه تخصصی آب زیرزمینی با محوریت معرفی و مرور نظام‌مند دانش، تجربیات، رویکردها و نگرش‌های مختلف مرتبط با ابعاد مختلف علمی و سیاست‌گذاری در موضوع آب زیرزمینی را در نیمه اول سال ۱۴۰۲ منتشر نماید.
هدف اصلی از انتشار این ویژه‌نامه که در یک شماره مجله، تدوین و چاپ خواهد شد، نگاه همه‌جانبه‌نگر به موضوعات مختلف علمی و سیاست‌گذاری آب زیرزمینی از دیدگاه متخصصان مختلف با گردآوری و مرور تجربیات موجود ۳۰ ساله اخیر در سطح ایران و جهان است که در قالب مقالات مروری، سیاستی و فنی خواهند بود.​​​​​​​​​​​​​​

از کلیه اساتید و متخصصان حوزه آب زیرزمینی،
برای ارائه مقاله در این ویژه‌نامه دعوت به عمل می‌آید

​آرشیو اخبار   

کنفرانس ملی 
روش‌های کاربردی حل مسائل فنی بیلان آب کشور

کنفرانس ملی «روش‌های کاربردی حل مسائل فنی بیلان آب کشور» در راستای اهداف سمپوزیوم ملی «مسائل حل نشده بیلان آب کشور» برنامه‌ریزی شده و در آبان ماه سال ۱۴۰۱ برگزار خواهد شد. مهلت ارسال مقـالات ۱۵ شهریور ماه ۱۴۰۱ تعیین شده است. 
برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت کنفرانس مـراجعه فرمایید.

​اخبار گروه

رویدادها و نشست‌های برنامه‌ریزی‌شده

رمز عبورتان را فراموش کرده‌اید؟

ثبت کلمه عبور خود را فراموش کرده‌اید؟ لطفا شماره همراه یا آدرس ایمیل خودتان را وارد کنید. شما به زودی یک ایمیل یا اس ام اس برای ایجاد کلمه عبور جدید، دریافت خواهید کرد.

بازگشت به بخش ورود

کد دریافتی را وارد نمایید.

بازگشت به بخش ورود

تغییر کلمه عبور

تغییر کلمه عبور

حساب کاربری من

سفارشات

مشاهده سفارش